Ook dit jaar doen er weer vele teams van ETC mee aan de voorjaarscompetitie!

Bekijk alle teams:

Dinsdag
6002 Dinsdag hoofdklasse Dames dubbel 17+
Sandra Hendriksen, Pernille Hansen, Ineke Heije en Ilse Stomphorst

Vrijdagavond
7213 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 17+
Annet van Veldhuijsen, Anton Dijkhuis, Laura van der Bij, René van Leeuwen en Annelotte Pool

7229 Vrijdag Avond 4e klasse Gemengd dubbel 17+
Antje Diepersloot, Yorda Cornelissen, Adriana Kraaikamp, Ruud Kok, Niels Kraaijpoel en Niek Kuik

7814 Vrijdag Avond 3e klasse Heren dubbel 35+
René Mossel, Arjen-Peter Vis, Arjen Jongebreur en Harmen Wildenbeest

7437 Vrijdag Avond 4e klasse Gemengd dubbel 35+
Ivo van der Lans, Evelien Breekveldt, Rob van Eldik, Jantsje van Loon-Steensma, Kees Scholten, Ida Scholten-de Zwart, Corinna Wittig

Zaterdag
3467 Zaterdag Hele dag 3e klasse Dames 17+
Angelique Riemens, Nicolette Schut, Jolande Ankersmit, Irmy van Leeuwen en Lumi Tudorache

3469 Zaterdag Hele dag 3e klasse Dames 17+
Mieke Sibeijn, Wilma Wierbos, Ineke Brouwers, Ida Akkerman en Jeanet Hilbrink

4401 Zaterdag Hele dag hoofdklasse Gemengd 35+
Renee Jorna, Henk van Veldhuizen, Miranda Lamme, Harold Swartjes en Linda Lammertink

4419 Zaterdag Hele dag 3e klasse Gemengd 35+
Wim Kraan, Lilian Langbroek, Jeroen Langbroek en Marian Oskam

3014 Zaterdag Hele dag hoofdklasse Gemengd 17+
Hilde Bossink, Arthur v.d Hudding, Amber Brussen, Brigitte Mans, Marloes v.d. Kolk, Tabitha Seelt-Papilaja, Peter Bakker en Allard Borgers

3062 Zaterdag Hele dag 3e klasse Gemengd 17+
Benny Bouwman, Rianne v.d. Bovenkamp, Marco Ophof, Marieke v.d. Bovenkamp en Jan Hartsuiker

3206 Zaterdag Hele dag overgangsklasse Heren 17+
Arjan van der Mast, Bart Wildenburg, Maarten Stuivenberg, Patrick Grotenbreg, Marcel Doelman en Fred van Ruissen

3241 Zaterdag Hele dag 2e klasse Heren 17+
Stephan Platteel, Bas Joosten, Harm Kolenbrander, JacobJan Bos, Marc Jonker, Fedor Kauffmann en Geurt v/d/ Scheur

3612 Zaterdag Hele dag 1e klasse Heren 35+
Erik Riemens, Marc van Lohuizen, Mathieu Ankersmit, Adrian Tudorache, Reinier de Jong en Jurjen Abels

Zondag
0061 Zondag Hele dag 4e klasse Gemengd
Laura Bos, Sabine Ankersmit, Pieter Hendriksen, Jochem Schut en Erdem Isitan

0133 Zondag Hele dag 6e klasse Gemengd
Colin Hilbrink, Arnoud Tassignon, Cindy Ankersmit, Jeanne Bakker, Floor Klaassen, Shannen Wight, Britt van Blijenburgh en Yannick Oskam

0134 Zondag Hele dag 6e klasse Gemengd
Wouter v.d. Wollenberg, Thijs Sparreboom, Jeffrey van Barreveld, Hannie Stolwijk en Dorine Verweij

0159 Zondag Hele dag 7e klasse Gemengd
Robert-Jan Aantjes, Nikita Frankenmolen, Sjoerd van Leeuwen, Hanneke van Leeuwen, Jacqueline Hoetmer en Christian Staring

0601 Zondag Hele dag 5e klasse Heren
Stefan van Langevelde, Mike Scheffer, Maarten Stoffel, Richard Keizer en Jasper Mensink

0635 Zondag Hele dag 6e klasse Heren
Stefan Post, Kevin Hilbrink, Michael Scholtus en Martijn Bakker

2509 Zondag Hele dag 1e klasse Gemengd 11 t/m 17
Thomas de Zoeten, Louis Tassignon, Gennaro Pantouw, Thomas Rip, Fabienne van leeuwen, Fleur Oskam, Jetske Angenent en Kim Langbroek

2525 Zondag Hele dag 2e klasse Gemengd 11 t/m 17
Daan Langbroek, Stijn langbroek, Amanda Ankersmit, Caitlyn Hylkema, Nick Zondag en Janine van Hee

4031 Zondag Hele dag 2e klasse Gemengd 11 t/m 14
Sem vd Water, Demian Fluit, Emma Borgers, Anouk vd Mast en Daan Chargois

4536 Zondag Hele dag 2e klasse Jongens 11 t/m 14
Roan Kamphuis, Omar Sadek, Leon Gerritsen en Tim Bijl

3040 Zondag Hele dag 2e klasse Jongens 11 t/m 17
Lukas Koolhaas, Matthijs van Ee, Arthur Schomper, Quintijn te Hennepe en Freek Manni

3033 Zondag Hele dag 2e klasse Jongens 11 t/m 17
Tobias v.d. Hudding, Tobias Dijhuis, Luuk Dercksen, Luuk Chargois en Brent Klaassen

Kom jij onze teams aanmoedigen?