Ook dit jaar doen er weer vele teams van ETC mee aan de najaarscompetitie!

Bekijk alle teams:

Vrijdagavond
1694 Vrijdag Avond 2e klasse Gemengd dubbel 17+
Laura van der Bij, Eline van Harten, René van Leeuwen, Annelotte Pool en Anton Dijkhuis

1695 Vrijdag Avond 2e klasse Gemengd dubbel 17+
Harold Oskam, Esther Pastoors, Rob Plessius en Marian Oskam

1759 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 17+
Stefan Willemse, Marjorie Kuijpers, Wijnie van Eck en Kees Burger

4019 Vrijdag Avond 1e klasse Heren dubbel 17+
Stefan van Langevelde, Jasper Mensink, Thijs Sparreboom en Mike Scheffer

4037 Vrijdag Avond 2e klasse Heren dubbel 17+
Benny Bouwman, Stefan Post, Peter Hoernig, Jan Hartsuijker, Sylvester van Blijenburgh en Michael Scholtus

4113 Vrijdag Avond 3e klasse Heren dubbel 17+
Henny Li, Julien Rentrop, Harmen Wildenbeest en Hamid el Messaoudi

4114 Vrijdag Avond 3e klasse Heren dubbel 17+
Anton Kraan, Bas Riemens, Koen Buseman, Bart van den Wollenberg en Thijs Cornel

6917 Vrijdag Avond 3e klasse Dames dubbel 17+
Antje Diepersloot, Mira Tiecken, Adriana Kraaikamp, Marieke Hartsuiker en Yorda Cornelissen

Zaterdag
0528 Zaterdag Hele dag 4e klasse Gemengd dubbel 17+
Evelien Breekveldt, Corinna Wittig, Ivo van der Lans, Jantsje van Loon, Niels Kraaijpoel en Kees Scholten

2031 Zaterdag Hele dag 2e klasse Heren 17+
Erik Riemens, Mathieu Ankersmit, Jurjen Abels, Adrian Tudorache en Reinier de Jong

2872 Zaterdag Hele dag 3e klasse Heren dubbel 17+
René Mossel, Wim Kraan, Arjen Jongebreur, Jan-Maarten Persyn en Arjen-Peter Vis

5248 Zaterdag Hele dag 3e klasse Dames dubbel 17+
Angelique Riemens, Joke Kraan, Jolande Ankersmit en Nicolette Schut

Zondag
0813 Zondag Hele dag 2e klasse Gemengd
Wouter van den Wollenberg, Jeffrey van Barreveld, Renate Brinkman, Dorine Verweij en Ilona Schipper

3200 Zondag Hele dag 1e klasse Heren
Arjen van de Mast, Allard Borgers, Bas Joosten, Freek den Hoven, Marcel van de Hudding en Arthur van de Hudding

3219 Zondag Hele dag 2e klasse Heren
Colin Hilbrink, Jochem Schut, Arnaud Tassignon, Yannick Oskam en Erdem Isitan

3220 Zondag Hele dag 2e klasse Heren
Kevin Hilbrink, Pieter Hendriksen, Michiel Hendriksen en Mark de Graaf

7211 Zondag Hele dag 2e klasse Gemengd 11 t/m 14 jaar
Fleur Oskam, Amanda Ankersmit, Daan Langbroek, Matthijs van Ee, Caithlin Hylkema en Stijn Langbroek

7600 Zondag Hele dag 1e klasse Gemengd 11 t/m 17 jaar
Fabienne van Leeuwen, Kim Beukhof, Thomas Rip, Freek Manni, Quintijn te Hennepe en Jetske Angenent

7616 Zondag Hele dag 2e klasse Gemengd 11 t/m 17 jaar
Christian Staring, Jeanine van Hee, Chantal Staring en Jesse van de Hudding

8025 Zondag Hele dag 2e klasse Jongens 11 t/m 14 jaar
Tobias Dijkhuis, Tobias van de Hudding, Luuk Chargois, Brent Klaassen en Luuk Dercksen

8026 Zondag Hele dag 2e klasse Jongens 11 t/m 14 jaar
Demian Fluit, Sem van de Water, Tim Bijl, Mikey Kuipers en Leon Gerritsen

8401 Zondag Hele dag 1e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar
Thomas de Zoeten, Thomas Schomper, Lucas Koolhaas, Arthur Schomper en Louis Tassignon

Kom jij onze teams aanmoedigen?