Lijkt het jou leuk om iets bij ETC te gaan doen?
Klik hier voor de vacatures en bouw samen met ons mee aan ETC!

Bestuur

Rol Naam Telefoonnummer E-mail
Voorzitter en personeelszaken Peter Hoernig 06 42616440 voorzitter@etc-ede.nl
Penningmeester Harry Manni 06 20917663 penningmeester@etc-ede.nl
Secretaris -Vacature- secretaris@etc-ede.nl
Sponsoring Erik Riemens 06 52691636 sponsoring@etc-ede.nl
Competitie en Technische Commissie (CTC) Niek Kuik ctc@etc-ede.nl
Jeugd Gerard Megens jeugd@etc-ede.nl
Communicatie Bo Pauwelsen 06 24580100 communicatie@etc-ede.nl
Clubhuis Julia Pijpers 06 53117491 juliaenwouter@gmail.com
Vrijwilligerscoördinatie
Ledenwerving & ledenbehoud
Karin Bijl 06 57039225 p.bijl64@hetnet.nl

Commissies

Commissie Naam Telefoonnummer Email
Baanplanning Mieke Sibeijn baanplanning@etc-ede.nl
Evenementen Jasper Mensink jaspermensink@hotmail.com
Financiën Harry Manni 06 20917663 penningmeester@etc-ede.nl
Horecacoördinatie Julia Pijpers 06 53117491 juliaenwouter@gmail.com
Kleding Richelle Boogert 06 38070613 kleding@etc-ede.nl
Ledenadministratie Inge Vlot ledenadministratie@etc-ede.nl
Ledenwerving & behoud Karin Bijl 06 24556466 p.bijl64@hetnet.nl
Parkonderhoud Bert Kraaikamp 06 46257023 parkonderhoud@etc-ede.nl
Sponsoring Erik Riemens 06 52691636 sponsoring@etc-ede.nl
Website Stefan van Langevelde webmaster@etc-ede.nl
Vrijwilligerscoördinatie Karin Bijl 06 24556466 p.bijl64@hetnet.nl

Trainers

Naam Rol Telefoonnummer E-mail
Peter Bakker Trainer 06 47134843 peterbakker7@hotmail.com
Paul Brands Trainer 06 53570855 Paulbrands@Hotmail.com
Amber de Vries Trainer 06 30076575 brussenamber@gmail.com