Lijkt het jou leuk om iets bij ETC te gaan doen?
Klik hier voor de vacatures en bouw samen met ons mee aan ETC!

Bestuur

Rol Naam Telefoonnummer E-mail
Voorzitter en personeelszaken Peter Hoernig 06 42616440 voorzitter@etc-ede.nl
Sponsoring
CTC
Erik Riemens 06 52691636 sponsoring@etc-ede.nl
ctc@etc-ede.nl
Jeugd en evenementen Jasper Mensink 06 17027854 jaspermensink@hotmail.com
Penningmeester Frans-Jan Reijtenbagh 06 53427852 penningmeester@etc-ede.nl
Secretaris Richelle Boogert 06 38070613 secretaris@etc-ede.nl
Clubhuis Julia Pijpers 06 53117491 juliaenwouter@gmail.com
Vrijwilligerscoördinatie
Ledenwerving & ledenbehoud
Karin Bijl 06 57039225 p.bijl64@hetnet.nl

Commissies

Commissie Naam Telefoonnummer Email
Baanplanning Mieke Sibeijn baanplanning@etc-ede.nl
Communicatie Patricia Nep 06 30258197 communicatie@etc-ede.nl
Competitie en Toernooicommissie (CTC) Erik Riemens 06 52691636 ctc@etc-ede.nl
Financiën Frans-Jan Reijtenbagh 06 53427852 penningmeester@etc-ede.nl
Horecacoördinatie Julia Pijpers 06 53117491 juliaenwouter@gmail.com
Jeugd Jasper Mensink 06 17027854 jeugd@etc-ede.nl
Kleding Richelle Boogert 06 38070613 kleding@etc-ede.nl
Ledenadministratie Lumi Tudorache 06 10220714 ledenadministratie@etc-ede.nl
Ledenwerving & behoud Karin Bijl 06 24556466 p.bijl64@hetnet.nl
Parkonderhoud Bert Kraaikamp 06 46257023 parkonderhoud@etc-ede.nl
Schoonmaak Georgine de Bont georginedebont@xs4all.nl
Sponsoring Erik Riemens 06 52691636 sponsoring@etc-ede.nl
Website Meerdere leden webmaster@etc-ede.nl
Vrijwilligerscoördinatie Karin Bijl 06 24556466 p.bijl64@hetnet.nl

Trainers

Naam Rol Telefoonnummer E-mail
Peter Bakker Trainer 06 47134843 peterbakker7@hotmail.com
Paul Brands Trainer 06 53570855 Paulbrands@Hotmail.com
Amber de Vries Trainer 06 30076575 brussenamber@gmail.com