Lijkt het jou leuk om iets bij ETC te gaan doen?
Klik hier voor de vacatures en bouw samen met ons mee aan ETC!

Bestuur

 

Rol Naam Telefoonnummer E-mail
Voorzitter en personeelszaken Gerard Bosvelt 06 – 37 15 34 99 voorzitter@etc-ede.nl
Penningmeester Harry Manni 06 – 20 91 76 63 penningmeester@etc-ede.nl
Secretaris Remco van Ravenswaaij 06 – 55 766 538 secretaris@etc-ede.nl
Competitie en Technische Commissie (CTC) Niek Kuik ctc@etc-ede.nl
Jeugd Gerard Megens jeugd@etc-ede.nl
Communicatie -Vacature- communicatie@etc-ede.nl
Clubhuis -Vacature- voorzitter@etc-ede.nl
Vrijwilligerscoördinatie -Vacature- secretaris@etc-ede.nl

Commissies

Commissie Naam Telefoonnummer Email
Baanplanning Mieke Sibeijn baanplanning@etc-ede.nl
Competitieleiding Mieke Sibeijn competitie@etc-ede.nl
Evenementen evenementen@etc-ede.nl
Financiën Harry Manni 06 – 20 91 76 63 penningmeester@etc-ede.nl
Horecacoördinatie voorzitter@etc-ede.nl
Kleding Gerard Megens kleding@etc-ede.nl
Ledenadministratie Inge Vlot ledenadministratie@etc-ede.nl
Ledenwerving & behoud Mira van Ravenswaaij -‬ ledenwerving@etc-ede.nl
Parkonderhoud Bert Kraaikamp 06 – 46 25 70 23 parkonderhoud@etc-ede.nl
Sponsoring Erik Riemens 06 – 52 69 16 36 sponsoring@etc-ede.nl
Website -vacature- webmaster@etc-ede.nl
Vrijwilligerscoördinatie Remco van Ravenswaaij 06 – 55 766 538 vrijwilligers@etc-ede.nl

Trainers

Naam Rol Telefoonnummer E-mail
Peter Bakker Trainer 06 – 47 13 48 43 peterbakker7@hotmail.com
Paul Brands Trainer 06 – 53 57 08 55 Paulbrands@Hotmail.com